Vážení občané Tiché,

rádi bychom Vás informovali, že jsme dnes pro Vás spustili beta verzi nového obecního webu. Ten je již nyní dostupný na adrese uvedené níže. Na konci textu také naleznete časový harmonogram spouštění testování dalších jednotlivých modulů, které budeme postupně k webu připojovat.

Vývoj nové verze našeho obecního webu jsme zvolili tak, aby co nejlépe odpovídal Vašim potřebám a požadavkům. Proto jsme se v této fázi rozhodli spustit beta testování nového webu, abychom mohli získat Vaše názory a postřehy.

Je důležité upozornit, že se jedná o testovací verzi a některé funkce zatím nebudou plně dostupné. Rovněž bychom chtěli zdůraznit, že plná optimalizace pro mobilní zařízení bude k dispozici až v poslední fázi testování. V tuto chvíli je však nový web funkční a dostupný pro desktopové zařízení.

Chtěli bychom tímto Vás pozvat k aktivnímu zapojení do beta testování, abychom společně dokázali vytvořit web, který bude pro Vás přehledný, užitečný a snadno ovladatelný. Snažíme se dát velký prostor právě Vám, občanům, a proto jsou Vaše názory, postřehy a nápady na vylepšení nového webu pro nás velmi důležité. Pokud máte nějaké připomínky, můžete nám je zaslat pomocí kontaktního formuláře, který bude již zítra 2.3.2023 od 11:00 aktivován přímo na stránce testovaného webu. A nebo nám můžete napsat také na náš náš e-mail obchod@medializujemecesko.cz. Vaše připomínky budou pro nás velkou inspirací pro další vývoj nového webu.

Rádi bychom Vás také požádali o vyplnění jednoduchého dotazníku, který Vám zabere 2 minuty času. Velmi nám pomůže Váš názor.

Přejdi na dotazník

Těšíme se na Vaše názory a spolupráci. Věříme, že společně vytvoříme kvalitní web, který bude pro Vás i další občany naší obce přínosem.

Předpokládané termíny spuštění modulů:

  • 1.3.2023 20:00 - spuštění beta verze webu
  • 2.3.2023 10:00 - spuštění krátkého Dotazníku pro zpětnou vazbu občanů
  • 2.3.2023 11:00 - aktivace formuláře Napište nám v dolní části webu pro zasílání Vašich zpráv, námětů a tipů
  • 7.3.2023 11:00 - spuštění hlavní stránky Obecní úřad a Samospráva, ostatní podstránky jsou aktivní již nyní
  • 8.3.2023 11:00 - spuštění hlavní stránky Obec, ostatní podstránky jsou aktivní již nyní
  • 9.3.2023 11:00 - spuštění hlavní, Úvodní stránky celého webu, tzv. index. V současné chvíli funguje jen v omezeném režimu
  • 10.3.2023 20:00 - nové Vyhledávání

Přejít na stránku Beta verze nového webu

S pozdravem,

Vaše obec a tým Medializujeme ČESKO.cz