Dopolední závody ve čtvrtek patřily všem našim školákům a dětem z MŠ. Během 60 minut byly organizačně skvěle zvládnuty připravené kategorie. Všichni povzbuzovali všechny, malincí poprvé v životě proběhli cílem, zvládli 40m trať s úsměvem a radost předávali starším. Aktivní rodiče již tradičně zajišťují funkci rozhodčích, protože všem se měří čas ve všech kategoriích: 40 – 100m. Organizátorky, paní učitelky a paní vychovatelka, rychle vyplnily diplomy, všichni závodníci získali i oblíbenou sladkost. Závody, kde se setká celá tichavská mlaďoučká sportovní parta, zajišťuje škola každoročně, patrně se mění vítězové.  Pro mnohé děti byl tento závod pozvánkou na páteční běžecké odpoledne, Běh o pohár starostky.